GTA VI uvidíme najskôr koncom roka 2021

GTA VI uvidíme najskôr koncom roka 2021

 

Zdá sa, že súčasné hry Rockstaru ešte zarábajú dosť.

Ak ste nebodaj dúfali, že práve rok 2020 je tým rokom, kedy sa dočkáme ďalšieho pokračovania slávnej a neuveriteľne populárnej série Grand Theft Auto, tak v súčasnosti vám môžeme povedať, že šanca vydania šestky v tomto roku je prakticky mizivá.

A ak náhodou neveríte nám, tak magazínu Daily Star sa podarilo vyspovedať bývalého zamestnanca Rockstaru Dariona Lowensteina, podľa ktorého nemáme hru tak skoro očakávať. Podľa neho totiž bratov Houserovcov (zakladatelia Rockstaru) zaujíma v prvom rade kvalita hry a vôbec ich netrápi to, aby sa pri vývoji dodržiavali deadliny.

V prípade, že by všetko išlo podľa plánu, očakávam, že by sme sa hry mohli dočkať niekedy koncom roka 2021. Taktiež neočakávam, že by sme sa v najbližšej dobe dočkali oficiálneho ohlásenia hry.“

Lowenstein tieto svoje odhady poskytol aj potencionálnym akcionárom Rockstaru, ktorí chceli vedieť, kedy je najlepší čas investovať do akcií materskej spoločnosti Rockstaru, vydavateľa Take-Two.

Zdá sa, že dovtedy si budeme musieť vystačiť s päťkou a GTA Online. A väčšina hráčov sa určite nesťažuje, pretože hra sa aj niekoľko rokov po vydaní pravidelne ocitá medzi najlepšie predávanými hrami a už predala viac ako 115 miliónov kópií, pričom December 2019 patri v GTA Online medzi tie najziskovejšie. Rockstar sa teda určite nemá kam ponáhľať.

Zdroj: DailyStar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk