GTA VI až pre Playstation 5 a Xbox Scarlett a s dvojicou miest

GTA VI až pre Playstation 5 a Xbox Scarlett a s dvojicou miest

 

Leaky naše každodenné.

Okolo série Grand Theft Auto sa toho stále šušká veľa a zdá sa, že po vydaní Red Dead Redemption 2 už Rockstaru nič nebráni v tom, aby túto hru oficiálne predstavili svetu. Alebo nie?

Pri Grand Theft Auto V Rockstar využil prechodu na novú generáciu konzol. Najprv predal fanúšikom old-gen verziu, následne po príchode nových konzol vydal verziu pre novú generáciu a následne to všetko zavŕšil PC portom. Tým pádom mnohým fanúšikom predal viac ako jednu kópiu hry a aj vďaka tomu sa hre podarilo predať viac ako 100 miliónov kópií. Preto by dávalo logiku, ak by Rockstar spravil to isté teraz. Lenže zatiaľ o hre nevieme nič.

Jednu z informácií poskytol leak, ktorý už bol stiahnutý (údajne Rockstarom). Podľa neho sa v GTA VI budeme pohybovať vo viacerých mestách. Najprv to bude Liberty City, kde bude naša hlavná postava malým kriminálnikom, aby sa následne presunula do Vice City, kde sa pripojí ku gangu. Obe mestá by mali byť prepojené „vidieckym“ Blain County.

Leaker tvrdí, že netuší, kedy Rockstar plánuje hru vydať (vo vývoji je vraj od roku 2016), no podľa jeho informácií je hra určená až pre budúcu generáciu konzol, pretože tá súčasná údajne nemá dostatok pamäte na to, aby hru rozbehla. Hra si z Red Dead Redemption 2 prinesie „stranger dialogue.“

Veľké plány má Rockstar pre lukratívny GTA Online mód, ktorý bude opäť plnohodnotnou súčasťou hry a bude mu venovaná ešte väčšia pozornosť ako pri GTA V.

Len tak mimochodom. Prednedávnom jeden zo zamestnancov štúdia uverejnil hodnotenie zamestnávateľa na webe Glassdoor. V sekcii „rady pre manažment“ uviedol zopár rád, ktoré však pri bližšom preskúmaní poskytujú zaujímavé informácie.

Zdroj: DigitalTrends

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk