RECENZIA: Blood & Truth, ukáž, že si skutočný akčný hrdina

RECENZIA: Blood & Truth, ukáž, že si skutočný akčný hrdina

Pokiaľ vlastníte PlayStation VR headset, tak vám asi nemusíme pripomínať kolekciu mini hier s názvom PlayStation VR Worlds, ktorá obsahovala akciu The London Heist. Táto priamočiara akcia, kopírujúca všetko akčné klišé sveta, vzbudila medzi PlayStation hráčmi skutočný záujem o virtuálnu realitu. V každom prípade to bola len ochutnávka, pretože tá pravá akcia prichádza až v titule Blood & Truth.

 
Apex Construct - Recenzia

Apex Construct - Recenzia

K hre Apex Construct som spočiatku pristupoval veľmi opatrne a, pravdupovediac, aj s istým nadhľadom. Môže za to najmä fakt, že ide o akčný titul hraný z pohľadu prvej osoby a predovšetkým pomerne kvalitná konkurencia v podobe Doom VFR a zaujímavého Farpointu. Ako nakoniec dopadlo moje virtuálne dobrodružstvo v neznámom a zničenom svete? Dočítate sa v našej recenzii.

 
Driveclub VR – Recenzia

Driveclub VR – Recenzia

Driveclub VR je najlepší príklad toho, akú pridanú hodnotu môže virtuálna realita ponúknuť, ale aj toho, za akú cenu. Je zrejmé, že hra bude lákať najmä milovníkov virtuálneho jazdenia, pretože vo virtuálnej realite sa budete cítiť tak ako doteraz ešte nie.

 
Eagle Flight - Recenzia

Eagle Flight - Recenzia

Eagle Flight je ďalšia z hier, ktorú by ste si mimo virtuálnej reality asi nekúpili, alebo nezahrali. Určitá skupina hráčov možnože áno – lietanie je upokojujúce a niekomu je jedno, či ovláda stíhačku alebo orla. Pre väčšinu hráčov by však takýto koncept asi nebol zaujímavý.

 
PlayStation VR – Recenzia

PlayStation VR – Recenzia

PlayStation VR je cenovo najdostupnejšia virtuálna realita pre hráčov a pokiaľ vás zariadenia tohto typu zaujímajú, určite ste ju už spomenuli v liste Ježiškovi. A pokiaľ sa stále rozhodujete, či si PS VR zaobstarať, alebo počkať na ďalšiu generáciu, či sa virtuálnej realite úplne vyhnúť, prečítajte si náš článok. Vo VR sme strávili desiatky hodín a o naše poznatky sa s vami radi podelíme.

 
Headmaster – Recenzia

Headmaster – Recenzia

Headmaster je presne ten typ hry, ktorá by nemohla fungovať nikde inde, iba vo virtuálnej realite. Nejde o to, že by ponúkala atmosféru alebo niečo, z čoho ponorenie sa do virtuálnej reality profituje. V tomto prípade ide čisto o praktický dôvod – ovládačom sa stane vaša hlava a celú hru budete iba hlavičkovať.

 
PlayStation VR Worlds - Recenzia

PlayStation VR Worlds - Recenzia

Dočkali sme sa. Virtuálna realita sa začala oficiálne predávať na Slovensku. Nemáme teraz na mysli riešenia pre mobilné telefóny, ale VR do obývačky. Môžete namietať, že HTC Vive a Oculus Rift je už v predaji, ale prvý menovaný produkt na Slovensku oficiálne nekúpite a ten druhý sa dostáva na náš trh len teraz, s polročným oneskorením. PlayStation VR je teda prvá „veľká“ virtuálna realita, ktorá sa u nás začala predávať.

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk