Detroit: Become Human – Dojmy z prvých dvoch hodín hrania

Detroit: Become Human – Dojmy z prvých dvoch hodín hrania

Detroit bude doposiaľ najväčšou hrou, na akej autori z Quantic Dream pracovali – a z prvých dvoch hodín hrania nič nenasvedčuje tomu, že by nešlo súčasne aj o ich najúspešnejší projekt, ktorý prekoná ako Beyond: Two Souls, tak aj Heavy Rain.

Call of Duty: Black Ops III preview

Call of Duty: Black Ops III preview

Prišiel ten čas oprášiť staré známe CoD-čko, pretože som najprv prvé diely série miloval, neskoršie veľmi v láske nemal a teraz prešlo už dostatočne veľa času na to, aby som sa naň pozrel okom objektívnym.

Destiny - Preview

Tohto roku vychádza hneď niekoľko titulov, ktoré budú definovať herný rok 2014. Už po prvotnom ohlásení Destiny na minuloročnej E3 bolo jasné, že Destiny bude práve jedným z týchto titulov. Vývoja hry sa chopili majstri remesla v podobe Bungie. Hra síce vychádza až v septembri, ale my vám už dnes prinášame prvý pohľad a pocity z Alfa verzie hry na PS4.

PlayStation 4 – aké hry ponúka?

PS4 je na trhu. A spolu s konzolou aj približne 20 hier. Exkluzivity sme si predstavili, alebo predstavíme v samostatných recenziách, v tomto zozname vyberáme zopár ďalších hier, ktoré stoja za vašu pozornosť.

Playstation 4 - prvé dojmy

V tomto článku vás prevedieme celým procesom zoznamovania sa s novým PlayStationom. Od prvého vybalenia až po oboznámenie sa s hlavným menu a možnosťami konzoly.

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk