Experiment 101 nám ukázal ako bude Biomutant fungovať na konzolách

Experiment 101 nám ukázal ako bude Biomutant fungovať na konzolách

 

60FPS aj na starých mašinách.

Hra Biomutant od štúdia Experiment 101 právom už pri svojom ohlásení vzbudila pozornosť. Jednak vyzerá naozaj originálne a zároveň ide o prvotinu nového štúdia, ktoré však tvoria bývalý vývojári štúdia Avalanche Studios (Just Cause). Vývoj bol však predlhý, no čakanie sa blíži ku koncu.

A ak sa chystáte kúpiť si túto hru, tak si pre vás vývojári pripravili videá v ktorých môžete hru vidieť v akcii na rôznych platformách. Kráľom je samozrejme PC, kde si hru budete môcť podľa vašej zostavy užiť až v 4K a 60FPS.

Skvelý zážitok z hrania však budú mať aj hráči na Xbox One X a PlayStation 4 Pro, kde budete môcť hru hrať v dynamickom 1080p a 60FPS.

A ak máte základnú verziu konzol Xbox One a PlayStation 4, tak si budete musieť vystačiť s dynamickým 1080p rozlíšením a 30FPS.

Čo sa týka next-gen konzol, tak vývojári potvrdili, že pri vydaní bude hra fungovať v režime spätnej kompatibility, takže bude sa môžeme pripraviť na 60FPS, no iba pri 1080p rozlíšení. Ak však bude hra úspešná, tak nepochybujeme o tom, že vývojári si dajú námahu aj s optimalizáciou pre next-gen.

Biomutant vychádza 25. mája 2021 na PC, Xbox a PlayStation konzoly.

Zdroj: GamingBolt
 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk