Gotham Knights nemá nič spoločné s Batman Arkham sériou

Gotham Knights nemá nič spoločné s Batman Arkham sériou

 

Samostatne stojaci produkt.

Prekvapenie a zároveň očakávané ohlásenie. Po sobotňajšom ohlásení hry Gotham Knights boli pocity presne také. Vedeli sme totiž, že Warner Bros. Montreal chystajú novú hru a že sa bude týkať Batmana a organizácie Court of Owls. Nevedeli sme však, že štúdio Batmana zabilo a namiesto toho dalo priestor štyrom hrateľným postavám – Batgirl, Robin, Nightwing a Red Hood.

Navyše, hra podľa slov samotných autorov nečerpá zo žiadnej z predchádzajúcich „Batman Arkham“ hier a nie je teda súčasťou Arkham Verse. Podľa nich je hra samostatným príbehom, ktorý nie je závislý na žiadnych udalostiach z predchodcov: „Gotham Knights je originálny príbeh zasadený do DC Batman univerza a nie je pokračovaním Arkham série.“

Paradoxné na tom je, že nová hra od Rocksteady, Suicide Squad: Kill the Justice League naopak je súčasťou Arkham Verse. No vzhľadom na to, že táto hra sa odohráva v meste Metropolis, tak očakávame iba malé narážky na minulé dianie v Batman hrách.

Gotham Knights príde v roku 2021 na PC, old-gen a next-gen konzoly a Suicide Squad: Kill the Justice League príde v roku 2022 na PC, Xbox Series X a Playstation 5.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk