Koncom augusta sa okrem ohlásenia Suicide Squad dočkáme aj Batmana. A možno aj Injustice 3

Koncom augusta sa okrem ohlásenia Suicide Squad dočkáme aj Batmana. A možno aj Injustice 3

 

Veľká nálož nových hier.

Už je to oficiálne potvrdené. Štúdio Rocksteady, tvorcovia Batman Arkham na Twitter účte potvrdili, že pracujú na novej Suicide Squad hre a k jej plnému odhaleniu príde 22. augusta na podujatí DC Fandome.

Čo však od hry môžeme očakávať? Podľa zákulisných informácií ide o „superhrdinskú“ hru, ktorá kladie veľký dôraz na „live service“ aspekty, čiže prakticky ide o DC verziu Marvel’s Avengers od Crystal Dynamics. Hlavným antagonistom má byť údajne Superman a hra má prísť v roku 2021 na PC a next-gen konzoly. Okolo hry však stále panuje veľa neznámeho a podľa redaktora Bloomberg, Jasona Schreiera nemáme na DC Fandome očakávať nejaké veľkolepé oznámenie so zábermi z hrania a skôr pôjde iba o nejaký CGI trailer.

To však nie je jediná hra od Warner Bros. Games, ktorej sa na tomto podujatí dočkáme. Podľa Schreiera totiž Warner Bros. Montreal konečne odprezentujú svoju novú Batman hru, na ktorej pracujú už veľmi dlhú dobu. Tá má byť inšpirovaná komiksmi „Court of Owls“ a pôjde o soft reštart herného Batmana.

A aby toho nebolo málo, je oficiálne potvrdené, že na DC Fandome bude aj šéf štúdia NetherRealm Studios, Ed Boon a ten určite neprichádza s prázdnou náručou. A nakoľko je toto podujatie orientované na svet DC, tak je veľmi pravdepodobné, že sa dočkáme odhalenia Injustice 3.

A čo Harry Potter? Ten sa na Fandome podľa všetkého neobjaví. Warner Bros. chcú hre poskytnúť samostatný priestor na odhalenie, ktoré by však malo prísť ešte v tomto roku.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk