Leaky sa The Last of Us: Part II nevyhýbajú ani po vydaní. Tentokrát leakol multiplayer The Factions

Leaky sa The Last of Us: Part II nevyhýbajú ani po vydaní. Tentokrát leakol multiplayer The Factions

 

Ten sme zatiaľ v hre nevideli.

Štúdio Naugty Dog si už možno aj zvyklo, že pred ich tvrdá práce sa pred vydaním dostane na verejnosť v podobe v ktorej ju na verejnosti asi žiaden herný vývojár vidieť nechce. Pred vydaním základnej hry The Last of Us: Part II sme sa dočkali obrovského leaku, ktorý vyzradil prakticky celý scenár hry a to vrátane všetkých kľúčových zvratov a udalostí.

Výsledkom toho bolo, že štúdio muselo „odvolať odklad“ a vydať hru ešte predtým, ako bude celý internet zahltený spojlermi z hry.

A vyzerá to tak, že tento marcový leak neobsahoval iba kampaň, ale aj zábery z The Factions multiplayeru. Ako možno dobre viete, štúdio Naughty Dog ešte pred vydaním základnej hry ohlásilo, že The Factions nebude súčasťou hlavného herného balíčka a dočká sa samostatného vydania a to kvôli tomu, že tento komponent je veľmi ambiciózny.

Preto zatiaľ nevieme, kedy multiplayer The Last of Us: Part II uvidíme a ani na akej platforme ho uvidíme. No jedno je jasné, že na internete sa začínajú objavovať zábery z hrania tohto módu. Aj keď kvalita a ani dĺžka za veľa nestoja. Každopádne, ak sa nejaké budú postupne objavovať, tak ich budeme do článku dopĺňať.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk