UFC 4 príde prekvapujúco skoro, no jeden tradičný mód bude chýbať

UFC 4 príde prekvapujúco skoro, no jeden tradičný mód bude chýbať

 

Ešte s príchuťou old-genu.

EA Sports nám oficiálne predstavilo nový prírastok do série UFC s číslovkou 4. A musíme povedať, že ide o dosť neskoré predstavenie, nakoľko vydanie hry je naplánované už na 14. augusta 2020 na Playstation 4 a Xbox One. Na obale sa ocitli bojovníci Jorge Masvidal a Israel Adesanya a ak si hru predobjednáte, získate aj bojovníkov Anthony Joshua a Tyson Fury.

Next-gen port zatiaľ ohlásený nebol, no prinajhoršom si budete môcť hru na nových konzolách zahrať cez spätnú kompatibilitu. Najväčší dôraz v UFC 4 bude kladený na kariéru pre jedného hráča. Veľkých zmien sa dočkali možnosti úprav postavy a hra by mala byť oveľa prístupnejšia, no bez toho, aby stratila na svojej hĺbke.

Mikrotransakcie v hre budú, no údajne budú čisto kozmetické a navyše všetky predmety sa budú dať získať aj hraním. Celkom prekvapujúce však je, že EA vyhodilo z tejto hry svoju dojnú kravu v podobe Ultimate Team módu, ktorý v iných športových sériách zarába stovky miliónov dolárov. Jeho divná implementácia v UFC 3 zjavne nevyšla a preto sa rozhodli do tohto módu neinvestovať svoje úsilie.

Zdroj: Youtube
 
 
 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk