Watch Dogs Legion sa po dlhom tichu pripomenul zábavným gameplay videom

Watch Dogs Legion sa po dlhom tichu pripomenul zábavným gameplay videom

 

Welcome to the resistance!

Ubisoft pred malou chvíľou predstavi nový gameplay trailer z Watch Dogs: Legion a sme tomu radi. Navôkol hry bolo posledné mesiace také neznesiteľné ticho, až sme si mysleli, že spoločnosť rezignovala na ambiciózny koncept hry. Nič ale ešte nebolo ďalej od pravdy.

Legion ponúkne možnosť rekrútovať každú jednu postavu, ktorá sa objaví v hre. Ženy, mužov, dedkov, babky, právnikov, stavbárov, proste hocikoho a za každého budeme môcť samozrejme aj hrať. V tejto hre nebude žiaden hlavný hrdina ale kolektív nami najatých indivíduií, z ktorých mnohí budú oplývať svojimi vlastnými špeciálnymi schopnosťami.

Niekto bude dobrý na boj zblízka, niekto sa bude vedieť lepšie infiltrovať, niekto bude lepší v hackingu. Postava, s ktorou budeme hrať bude taktiež samozrejme znamenať aj odlišný prístup k danej misii. Bude na nás, aby sme našli tých najlepších a oslobodili Londýn spod kybernetického teroru!

Watch Dogs: Legion pôsobí skutočne zábavne, a či to také zábavné nakoniec aj bude, sa dozvieme 29. októbra 2020, kedy hra vyjde na PC (Epic Store/Uplay), PS4 a XONE.

Zdroj: Ubisoft Forward

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk