Hráči Call of Duty Warzone už pomaly odhaľujú nový diel Call of Duty

Hráči Call of Duty Warzone už pomaly odhaľujú nový diel Call of Duty

 

Nenápadná marketingová kampaň.

Zdá sa, že Activision tak trochu zmenil taktiku okolo odhaľovania nových dielov Call of Duty. Namiesto bombastickej show a epických trailerov (ti však chýbať nebudú) máme tentokrát k dispozícii tajomstvá na odhalenie, rôzne hádanky a Call of Duty Warzone.

Call of Duty Black Ops Cold War (tak sa má nový Call of Duty volať) bude totiž zrejme z časti odhalený prostredníctvom populárneho Battle Royale módu Warzone. Hráči totiž strávili celkom dlhú dobu odomykaním dverí tajného 11. bunkru na mape a scéna, ktorá sa im naskytla doslova navádza k tomu, že nový diel Call of Duty sa bude odohrávať počas studenej vojny.

Vývojári však na Warzone mape objavili ďalší Easter Egg, ktorý im chce niečo povedať. RC autíčko, ktoré vyzerá presne ako killstreak z predchádzajúcich dielov Black Ops. Navyše, Activision toto hľadanie ďalších easter eggov podporuje, keď napríklad v piatok vydali blogový príspevok o riziku „termonukleárnej vojny.“ A ak patríte k tým neskôr narodeným, tak podobne sa začínala aj marketingová kampaň na prvý Black Ops.

Tak uvidíme, ako dlho bude toto naháňanie ďalších dôkazov o Call of Duty pokračovať a či už sa Activision a Treyarch náhodou čoskoro nechystajú na odhalenie Call of Duty (Playstation 5 event?)

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk