Naughty Dog približuje hrateľnosť The Last of Us: Part II

Naughty Dog približuje hrateľnosť The Last of Us: Part II

 

Ďalšie video z vývoja očakávanej hry.

Pred júnovým vydaním očakávaného pokračovania hry The Last of Us od štúdia Naughty Dog sa tvorcovia rozhodli porozprávať hráčom o ich inšpirácií a cieľoch pri tvorbe tejto hry. Prvé vývojárske video bolo vydané minulý týždeň a venovalo sa hlavne príbehu a teraz je na rade hrateľnosť.

Dvojka bude, podobne ako jednotka, čerpať do veľkej miery z obmedzeného množstva zdrojov a každý jeden výstrel z luku, či strelnej zbrane bude nesmierne dôležitý. Ellie, ako hlavná hrdinka hry bude oveľa pohyblivejšia ako bol Joel a bude mať k dispozícii aj skok, možnosť úskoku a aj možnosť čupnúť si.

Ellie sa dokonca bude môcť aj plaziť po zemi, čo jej umožní skrývať sa na netradičných miestach (napríklad pod autami). Nepriatelia sú však inteligentnejší ako naposledy a ak môžu vás nájsť a z úkrytu nasilu vytrhnúť.

Cieľom štúdia bolo taktiež vytvoriť ilúziu otvoreného sveta tým, že výrazne zväčšili herný priestor. Samozrejme to neznamená, že The Last of Us: Part II bude open world hrou.

Ďalší vývojársky denník príde 27. mája a posledný príde 3. júna.

The Last of Us: Part II príde 19. júna 2020. A ak náhodou Playstation 4 ešte nemáte, tak si budete môcť čoskoro kúpiť špeciálnu edíciu konzoly.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk