Tretia sezóna Modern Warfare začína dnes a PS4 dostane opäť exkluzívny obsah

Tretia sezóna Modern Warfare začína dnes a PS4 dostane opäť exkluzívny obsah

 

Čoho všetkého sa dočkáme?

Štúdio Infinity Ward vydalo trailer k tretej sezóne Call of Duty: Modern Warfare a jej vydanie je naplánované na dnes, 8. apríla 2020. Samozrejme, podobne ako predchádzajúce sezóny, aj táto bude úplne zdarma pre všetkých majiteľov základnej hry.

Novou postavou bude Alex, ktorého pravdepodobne poznáte z kampane a chýbať nebudú ani nové mapy pre multiplayer, pričom všetky sú určené pre 6v6: Talsik Backlot, Hovec Sawmill a Aniyah Incursion. Warzone mód dostane Quads mód a ďalšie herné módy sa budú pridávať postupne počas sezóny.

Novými zbraňami sú Renetti a SKS, ktoré sa odomykajú na 15. a 31. mieste Battle Passu, ktorý taktiež spolu s novou sezónou chýbať nebude.

Nová sezóna prinesie aj obsah, ktorý bude až do 1. októbra exkluzívny iba pre majiteľov Playstation 4 verzie hier. Konkrétne ide mapu Shoot House v Survival móde. Navyše, predplatitelia služby PS Plus dostanú do módu Warzone balíček Season Three Combat Pack, ktorý obsahuje skiny, ďalšie kozmetické predmety a 60-minútový double XP boost.

Zdroj: Activision

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk