Call of Duty: Warzone priniesol nečakaný problém a hráči sa samozrejme sťažujú

Call of Duty: Warzone priniesol nečakaný problém a hráči sa samozrejme sťažujú

 

A jeho riešenie zatiaľ nepoznáme.

Call of Duty: Modern Warfare má konečne Battle Royale mód s názvom Warzone. A ak ste fanúšikom série, tak ste ho nepochybne vyskúšali. A ak nie ste, tak pravdepodobne ste mu aj tak dali šancu, pretože tento mód je úplne zdarma a nevyžaduje vlastníctvo základnej Modern Warfare hry. Čo je skvelé, pretože tým pádom nepotrebujete vstupný poplatok na hranie. A taktiež to dáva hre veľkú silu do boja, pretože dvaja veľkí konkurenti v podobe Apex Legends a Fortnite sú tiež zdarma.

Lenže nastal taký malý-veľký problém. Hra totiž ponúka Battle Pass, ktorý si môžete kúpiť aj v prípade, že hráte multiplayer a aj v prípade, že máte iba túto free-to-play Warzone verziu hry. To je v poriadku, pretože z free-to-play hry musí štúdio nejak profitovať.

Problémom však je, že tento Battle Pass je rovnaký pre jednu a aj druhú verziu hry. To znamená, že keď si v Call of Duty: Warzone kúpite Battle Pass, tak niektoré odmeny jednoducho nebudete môcť získať, pokiaľ si nekúpite štandardnú verziu hry s multiplayerom. Ako príklad môžeme uviesť jeden zo skinov, ktorý po dosiahnutí levelu vyžaduje zahranie Ground War zápasu v multiplayeri ku ktorému však hráči Warzone módu pochopiteľne nemajú prístup.

Uvidíme, ako sa k tomu postavia vývojári. Asi najideálnejším riešením by bolo pridanie výzvy, ktorá sa dá splniť vo Warzone móde. Dovtedy by však bolo fajn, keby na tento problém upozornili pri kúpe Battle Passu.

Zdroj: Activision

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk