Call of Duty Warzone láme rekordy v počte hráčov – 6 miliónov za prvých 24 hodín

Call of Duty Warzone láme rekordy v počte hráčov – 6 miliónov za prvých 24 hodín

 

Hra však mala nepochybne veľkú výhodu.

Pred necelými dvoma dňami sme sa oficiálne dočkali vydania nového Battle Royale módu pre Call of Duty: Modern Warfare s názvom Warzone. Jeho unikátnou vlastnosťou je okrem počtu hráčov (150) aj fakt, že na jeho hranie nepotrebujete základnú hru Call of Duty: Modern Warfare a že celý mód je zdarma pre všetkých.

A zdá sa, že záujem o tento mód je obrovský. Oficiálny Twitter účet hry sa totiž pochválil, že za prvý deň si Warzone zahralo viac ako 6 miliónov hráčov, čím hra zbúrala všetky doterajšie Battle Royale rekordy. Ten najaktuálnejší držala hra Apex Legends, ktorú si za prvých 24 zahralo 2,5 milióna hráčov.

Jedným dychom však musíme skonštatovať, že Call of Duty Warzone malo k dispozícii niekoľko obrovských výhod. V prvom rade, hra sa automaticky stiahla aj každému majiteľovi Call of Duty: Modern Warfare a veľké množstvo z nich si ju nepochybne vyskúšalo. Taktiež si musíme uvedomiť, že ide o značku Call of Duty, ktorá je oproti Apex Legends pri jej spustení trochu inde z hľadiska popularity.

Tak či tak, zdá sa, že Activision má v rukách ďalšie zlaté prasiatko. Uvidíme, ako s ním naloží.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk