Activision banuje hráčov, ktorí leakli ich neohlásený Battle Royale mód

Activision banuje hráčov, ktorí leakli ich neohlásený Battle Royale mód

 

Už aj tak všetci vieme, že existuje.

Štúdio Infinity Ward minulý týždeň spustilo druhú sezónu Call of Duty: Modern Warfare, ktorá však priniesla jedno veľké prekvapenie. Hráči sa totiž z novej mapy Atlas Superstore vedeli kamerou dostať von z tejto mapy a to im odhalilo celú mapu pre chystaný Battle Royale mód s názvom Warzone.

K tomu sa objavili denné a týždenné výzvy, ktoré sa v tomto móde majú objaviť a bolo jasné, že vydanie tohto módu príde čoskoro.

Lenže aktivita hráčov očividne nepotešila vydavateľa hry, Activision Blizzard. Pravdepodobne asi preto, že si vydanie tohto módu chystali ako prekvapenie. Každopádne, už minulý týždeň začali vykonávať akcie s cieľom potlačiť šíriace sa leaky týkajúce sa tohto módu. Twitter účet užívateľa The Gaming Revolution, ktorý leakol názov Battle Royale módu bol pozastavený a ďalším hráčom bol zablokovaný prístup k hre.

To však nezabránilo prívalu ďalších informácií od ďalších hráčov. Komunite hry sa už podarilo identifikovať prakticky všetky časti mapy, ktoré si môžete pozrieť na videu, alebo na obrázku nižšie.

Teraz tak už len ostáva čakať, kedy sa Activision a štúdio Infinity Ward rozhodnú tento mód konečne vydať.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk