Konami má údajne vo vývoji dve Silent Hill hry
Fáma

Konami má údajne vo vývoji dve Silent Hill hry

 

Prichádza vykúpenie vydavateľa?

Konami už v dnešnom hernom svete vídavame hlavne prostredníctvom futbalovej série Pro Evolution Soccer. Ostatné série vydavateľ buď kompletne zničil, alebo našiel spôsob, ako ich integrovať do výherných automatov v ázijských krajinách. A dokonca si poštval tvorcov Metal Gear Solid. Zdá sa však, že vydavateľ si hľadá cestu k hrám a bude prosiť o odpustenie.

Viacero leakerov, vrátane Aesthetic Gamera (ten leakol množstvo informácií z vydavateľa Capcom v minulosti) totiž dostalo informácie, že Konami má vo vývoji dvojicu Silent Hill hier. Už pred niekoľkými rokmi totiž začali hľadať vývojárske štúdio, ktoré by bolo ochotné zobrať si na plecia túto legendárnu hororovú sériu a priniesť ju do súčasnosti.

Podľa týchto informácií by mala byť jedna hra vo forme soft-reštartu série a druhá vo forme epizodických adventúr na štýl Telltale hier/Until Dawn, ktorá by mala prísť zároveň s reštartom a mali by fungovať ako nový odrazový mostík pre sériu. Rovnaké informácie taktiež hovoria, že existuje veľká šanca, že obe hry budú ohlásené ešte v tomto roku, no hier sa počas 2020 určite nedočkáme.

Každopádne po rokoch neistoty sa zdá, že Konami si opäť hľadá cestu ku klasickým herným projektom. Dúfajme však, že obe projekty len tak zrazu nezrušia, ako to bolo pri Silent Hills.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk