Po remaku Resident Evil 3 sa máme pripraviť na sucho. Dlhé sucho
Fáma

Po remaku Resident Evil 3 sa máme pripraviť na sucho. Dlhé sucho

To tvrdí insider.

Asi nikto nepochybuje, že v apríli sa dočkáme remaku Resident Evil 3: Nemesis, ktorý nám prinesie túto hernú legendu v novom grafickom spracovaní. Čo však bude nasledovať potom, to snáď vie iba vydavateľ Capcom. Alebo nie?

Aesthetic Gamer, ktorý leakol existenciu remaku Resident Evil 2 a 3 ešte pred oficiálnym ohlásením totiž zverejnil informácie o tom, čo sa vlastne v Capcome deje. Prezradil, že vo vývoji je aj regulérny ôsmy diel série, no toho sa tak skoro nedočkáme.

Nepriamo za to môžu obe remaky. Ich vývoj bol totiž tak pozadu, že Capcom musel pozastaviť vývoj Resident Evil 8 a vývojárov presunul, aby pomohli s dokončením remakov. A keď sa vrátili späť k vývoju osmičky, tak sa rozhodli hru prerobiť od základov, čo údajne prebehlo pred pol rokom. To znamená, že Resident Evil 8 nie je v produkcii ešte ani jeden rok.

Taktiež nemáme v najbližšom období očakávať remaky Resident Evil: Code Veronica a Resident Evil 4. Capcom však pracuje na prepracovaní iných svojich kultových značiek v podobe remaku a to priamo v engine, ktorý použil pri Resident Evil 2 a 3. Takže tí, ktorí dúfali v prepracovanie Dino Crisis môžu stále dúfať. Prezradil však ešte, že budúci rok sa pravdepodobne dočkáme ďalšej Resident Evil hry, no nejde ani o osmičku a ani o remake.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk