Sme bez slov: Hráči v Modern Warfare chceli vidieť, koľkokrát zomreli v zápase. Teraz môžu, no za 20€

Sme bez slov: Hráči v Modern Warfare chceli vidieť, koľkokrát zomreli v zápase. Teraz môžu, no za 20€

 

Ani tisíc facepalmov na toto nestačí.

Jedna z pravidelných sťažností smerom ku Call of Duty: Modern Warfare sa týka toho, že autori z nejakého neznámeho dôvodu odstránili zo „scoreboard“ počet úmrtí, ktoré máte na konte počas zápasu. Asi kvôli tomu, aby ste sa cítili lepšie a neplakali, aký ste nešikovný. V multiplayerových strieľačkách to začína byť bežné – asistencie sa rátajú ako eliminácie a celé sa to ukladá do tzv. KDA. A cieľ je presne psychologický, aby ste mali pocit, že sa vám darí viac aká je skutočnosť.

Každopádne, komunita hry chcela vidieť v hre počet úmrtí za zápas. A štúdio Infinity Ward ich poslúchlo, no to, ako to spravilo smrdí chamtivosťou vydavateľa hry, spoločnosti Activision.

Namiesto klasického pridania ukazovateľa smrtí v „scoreboarde“ totiž pridali do hry exkluzívny kozmetický predmet. Hodinky, ktoré nosí vaša postava na rukách a ktoré vám ukazujú presne to, koľko zabití a úmrtí máte počas zápasu na konte.

Akurát, že tieto hodinky sú súčasťou Mother Russia balíčka a stoja neskutočných 2000 COD Points alebo v prepočte približne 20€.

Pevne veríme, že je to iba celé nejaké nedorozumenie a počet smrtí si nájde cestu aj do klasickej hernej tabuľky.

Už sa nevieme dočkať, čo skúsia speňažiť nabudúce.

Zdroj: Dexerto

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk