Zhrnutie decembrového State of Play, ktoré príjemne prekvapilo

Zhrnutie decembrového State of Play, ktoré príjemne prekvapilo

 

Sony nám naservírovalo slušnú porciu noviniek.

Pozrime sa na najpodstatnejšie oznámenia decembrového State of Play, ktoré ťahalo oznámenie remaku Resident Evil 3 a teaser na Ghost of Tsushima. Dozvedeli sme sa, že vtipný sandbox Untitled Goose Game dorazí na PlayStation 4 už 17. decembra 2019.

Fanúšikov battle royale hier poteší multiplayerovka Spellbreak, ktorá príde na PS4 v roku 2020. Ďalej nasledovalo oznámenie plnej verzie kreatívnej hry Dreams, s potvrdeným dátumom vydania na 14. februára 2020. Svoju PS4 verziu dostane aj titul Superliminal, ktorý je založený na hrátkach s optickými ilúziami, dočkať by sme sa ho mali v roku 2020.

Videli sme aj nový trailer na VR hru Paper Beast či oznámenie expanzie Re Mind na akčné RPG Kindom Hearts III, a to rovno aj s potvrdením dátumu vydania na 23. január 2020. Nechýbal ani Predator Hunting Grounds a stanovené vydanie na 24. apríla 2020. Vidieť sme mohli aj gameplay na Babylons Fall z dielne PlatinumGames a Square Enix, avšak bez ďalších detailov.

Najlepšie samozrejme na koniec. Takže nechýbalo potvrdenie remaku hry Resident Evil 3. Na hre nepracuje Capcom, ale nezávislé štúdio M-Two na čele s Tatsuya Minamim, bývalým šéfom PlatinumGames. Videli sme trailer a nechýbalo ani potvrdenie dátumu vydania, ktoré bolo stanovené na 3. apríla 2019 (PC, PlayStation 4 a Xbox One). Súčasťou tohto remaku bude aj multiplayerová časť s názvom Resident Evil Resistance, ktorá bola oznámená už dávnejšie.

V úplnom závere to bola čerešnička na torte v podobe teaseru na samurajskú akciu Ghost of Tsushima. Potvrdilo sa vydanie na PlayStation 4 (šuškalo sa o vydaní na PlayStation 5) a boli sme pozvaní na tohtotýždňové The Game Awards 2019, kde uvidíme nový plnohodnotný trailer z tejto očakávanej PlayStation exkluzivity.

Zdroj: playstation, youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk