Tony Hawk pracuje na novej skateboardovej hre

Tony Hawk pracuje na novej skateboardovej hre

 

Zdá sa, že séria Tony Hawk Pro Skater sa vráti na naše obrazovky.

Zažijú skateboardové hry svoju renesanciu? Nevieme, no zdá sa, že minimálne sa o to tento žáner pokúsi. Už dlhšie je v Early Access hra Session, ktorá je určená pre hardcore priaznivcov tohto žánru a môžete si ju užiť na PC a Xbox One.

Lenže podľa dvoch zdrojov sa plánuje vrátiť aj legenda skateboardingu Tony Hawk, ktorého sme v hre mohli naposledy vidieť v úplne katastrofálnom Tony Hawk’s Pro Skater 5 z roku 2015 (priemer hodnotení je 39/100). Zdá sa však, že Activision chce dať sérii ďalšiu šancu, aj keď zatiaľ nevieme v akej podobe.

Známy herný leaker Sabi totiž uverejnil informáciu o tom, že jeho kontakt v hernom priemysle mu prezradil, že Activision interne prepracoval demá/prototypy hier Tony Hawk’s Pro Skater 1 a 2.

To však ešte nemusí znamenať žiadne chystané ohlásenie. K tomu však pribudlo vyjadrenie profesionálnej „skejterky“ Lizzie Armanto, ktorá v The Nine Club Podcaste omylom prezradila, že Tony Hawk pracuje na ďalšej hre v sérii. A očividne to povedať nemala a preto je podcast v terajšej podobe upravený tak, aby sa tam táto informácia nespomínala. Už je ale tak trochu neskoro.

Nie je to prvé oživenie slávnej série od Activisionu v poslednej dobe, nakoľko sa špekuluje o blížiacom sa ohlásení novej Crash Bandicoot hry.

Zdroj: GamesRadar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk