Rušenie predobjednávok Modern Warfare už rieši aj Activision

Rušenie predobjednávok Modern Warfare už rieši aj Activision

 

Aká však bude reakcia?

Minulý týždeň nebol pre Modern Warfare veľmi priaznivý. Najprv sme sa dočkali neslávneho ohlásenia exkluzivity Survival Spec Ops módu v Modern Warfare na Playstation 4 a to až do 1. októbra 2020 a následne sa vyrojili špekulácie, že hra sa priblíži k pay-to-win spektru tým, že vývojári vložia zbrane do lootboxov. A reakcia vývojárov nebola práve uisťujúca. Každopádne, viac o týchto „kauzách“ si môžete prečítať nižšie.

Mnoho hráčov však začalo vyhlasovať, že rušia svoje predobjednávky hry, nakoľko Activision sa k PC a Xbox hráčom správa ako k druhotriednym a zdá sa, že toto rušenie trochu rozhýbalo veci aj v štúdiu Infinity Ward a u vydavateľa, spoločnosti Activision.

Zdroj tejto informácie je rovnaký ako správa o zbraniach v lootboxoch. Youtuber TheGamingRevolution, ktorý má veľmi dobrú úspešnosť publikovania informácií týkajúcich sa Call of Duty totiž prezradil, že Activision a Infinity Ward už absolvovali veľké rokovanie o posledných udalostiach a ich cieľom je upraviť herné systémy tak, aby boli viac priateľské voči hráčom. S ročnou exkluzivitou sa však pravdepodobne nič nespraví.

Zatiaľ však nevieme, čo toto rokovanie prinieslo.

Call of Duty: Modern Warfare vychádza 25. októbra na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk