Sledujte nový gameplay z The Last Of Us Part II a pripravte sa, že v hre NEBUDE multiplayer

Sledujte nový gameplay z The Last Of Us Part II a pripravte sa, že v hre NEBUDE multiplayer

Máme tu prvé detaily z tohtotýždňovej akcie, ktorú štúdio Naughty Dog prichystalo pre novinárov v americkom Los Angeles.

Hru si vyskúšal aj oficiálny kanál PlayStation Access, ktorý nám priblíži nie len súboje s nepriateľmi, ale aj pomalé stealth postup a ďalšie aspekty hry. Zaujímavosťou je, že štúdio potvrdilo len hru pre jedného hráča, takže na multiplayer môžete zabudnúť.

Rovnako tak sme sa dočkali oficiálneho potvrdenia, že hra bude na dvoch Blu-ray diskoch, čo už naznačovali rôzne leaky. Ak ide o mechaniky hry, tak sa pripravte, že Ellie bude môcť skočiť a preskúmať tak viac z herného sveta. V prípade potreby budete môcť zaľahnúť a vyhnúť sa tak odhaleniu. 

Prekvapujúca je aj umelá inteligencia, ktorá bude mať vlastné emócie, takže môžete vidieť smútok nad stratou nepriateľského kolegu. V ukážke sa objavili aj psy, tie budú predstavovať nového nepriateľa, nemusíte ich však zabiť. The Last Of Us Part II vychádza 21. februára 2020 ako exkluzivita pre PlayStation 4. U nás vyjde hra s českými titulkami.

Zdroj: youtube, gameinformer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk