Toto sú údajne prvé zábery z Grand Theft Auto 6. Sme však skeptickí

Toto sú údajne prvé zábery z Grand Theft Auto 6. Sme však skeptickí

 

Nechceme byť však jediní, ktorí posudzujú jeho pravdivosť.

Od vydania Red Dead Redemption 2 sa špekuluje, aký ďalší projekt má vo vývoji Rockstar. Chvíľu sa hovorí o Bully 2, následne sa však pozornosť presunie k sérii, ktorá štúdio preslávila. Grand Thef Auto.

Asi nikto nepochybuje o tom, že ďalšieho prírastku v sérii sa určite dočkáme. Otázne však je, kedy to bude, hlavne vzhľadom na to, že Red Dead vyšiel ešte len v minulom roku a Rockstar je známy svojimi dlhými vývojovými cyklami. No špekulácie sa znásobili hlavne po tom čo Rockstar strhol obrovský plagát Red Dead Redemption 2 zo svojej budovy v Edinburghu.

A tak sa teraz bude každý snažiť upútať pozornosť zaručenými informáciami o GTA a poskytovať nám „leaky.“ A jeden z nich sa už okamžite objavil. Užívateľ tvrdí, že GTA VI je na ceste a ako dôkaz nám poskytol tri zábery, ktoré sú údajne z traileru, ktorý má hru oznámiť a taktiež aj z hrania hry.

Pri pohľade na nich nám však nezostáva nič iné, ako sa pousmiať a dúfať, že niekedy v budúcnosti sa budú „leakeri“ snažiť viac. Alebo si myslíte, že tieto zábery skutočne pochádzajú z GTA 6? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk