Battlefieldu V sa opätovne darí štvať a iritovať vlastnú komunitu

Battlefieldu V sa opätovne darí štvať a iritovať vlastnú komunitu

Problémy boli, sú a pravdepodobne aj budú.

Ach. Príbeh Battlefieldu V sa navždy zapíše do herných análov ako moment, kedy sa pri predstavení hry podarilo marketingovému tímu dokonale odradiť veľkú časť svojich fanúšikov. A prakticky odvtedy vzťah vývojárov a vlastných fanúšikov nebol ideálny. A problémy sa množia. Už sme nedávno písali o tom, že DICE úplne zrušilo plánovaný 5v5 kompetitívny mód, ktorý plánovali pridať do hry. Za ním síce zopár hráčov vyronilo slzu, no nie je až takým problémom.

...pretože sa objavili oveľa väčšie. Napríklad fakt, že DICE opätovne odložilo očakávaný patch 4.4, ktorý mal opraviť početné problémy s hrou a hlavne mal opraviť výkon hry na všetkých platformách. Vývojári totiž narazili na bug, ktorý znemožnil certifikáciu a teda aj vydanie tejto aktualizácie.

To mimochodom taktiež znamená, že mapy, ktoré mali hráči sľúbené do hry stále neprišli, napriek tomu, že mali byť vydané ešte v mesiaci august.

Prakticky aj samotné DICE upozornilo hráčov, aby sa neriadili kalendárom pridávania obsahu, ktorý sami vydali a ktorý je stále zavesený na oficiálnej stránke hry. A tak ho hráči upravili tak, aby reflektoval reálnu situáciu.

To už primälo k reakcii aj generálneho manažéra štúdia DICE Oskara Gabrielsona, ktorý sa ospravedlnil hráčom za konštantné rušenie nového obsahu a jeho posúvanie, no podľa jeho slov chcú hru dostať na kvalitu, ktorá je vyžadovaná hráčmi.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk