Vo vývoji WWE hier nastane revolúcia. Teraz je ešte všetko po starom

Vo vývoji WWE hier nastane revolúcia. Teraz je ešte všetko po starom

 

Prinesie to však vyššiu kvalitu?

Séria WWE od vydavateľa Take 2 je každoročným prírastkom v plejáde športových hier. A tento rok nebude výnimkou. Vydavateľ oznámil, že tento ročník príde do obchodov 22. októbra 2019 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Na obálke hry budú Becky Lynch a Roman Reigns. Do hry pribudne nový režim s názvom 2K Showcase: The Women’s Evolution, čo dáva jasne najavo, že ženské wrestlerky dostanú väčší priestor. Do hry sa vráti aj režim WWE Tower a vývojári chcú hru priniesť väčšiemu publiku, čo znamená úpravy v ovládacej schéme.

Zberateľská a Deluxe edícia vám zas dajú prístup k postavám Hulka Hogana, The Rocka, Mankinda Chynu.

Lenže, niekto po tomto ročníku z ringu určite vypadne. Vydavateľ Take-Two totiž oznámil, že ukončuje spoluprácu s dlhoročnými tvorcami série zo štúdia Yuke a s nimi odídu z WWE série 20-ročné skúsenosti z vývoja wrestlingových hier, ktoré smerujú až k roku 1999 a k hre Smackdown na Playstation 1.

Vývoj preberie interné štúdio vydavateľa, Visual Concepts, ktoré je známe vďaka basketbalovej sérii NBA 2K, no v posledných rokoch pomáhalo aj pri vývoji WWE: „Pokračujeme v investíciach do WWE série a videli sme nadšenie, ktoré prejavilo štúdio Visual Concepts ohľadne budúcnosti série. Ďakujeme tímu zo štúdia Yuke za roky skvelého partnerstva a tešíme sa na to, čo prinesie budúcnosť.“

Zástupcovia štúdia Yuke prezradili, že pracujú na novej hre, ktorá bude taktiež wrestlingovou a nepochybne bude konkurenciou pre sériu WWE.

Zdroj: VideoGamesChronicle

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk