Boxart Death Stranding pokračuje v tradícii Kodžimových nudných obalov

Boxart Death Stranding pokračuje v tradícii Kodžimových nudných obalov

Videli sme už lepšie.

U Hideo Kodžimu si za tie dlhé roky hráči zvykli, že dostanú najvyššiu možnú kvalitu po každej stránke. Grafika, hrateľnosť, vzhľad, artštýl, hudba. Len tie boxarty boli vždy nejako zanedbané, ale aspoň s výnimkou MGS 2 a MGS3, ktoré pýšili atmosférickými boxartmi. Na obaloch jeho ostatných hier rád zvykol zobrazovať podobizne hlavných predstaviteľov, konkrétne ich tvár, ktorú roztiahol na celú plochu a výsledky nikdy neboli uspokojivé.

Death Stranding pokračuje v trende a boxart zobrazuje Nomana Reedusa. Pri oboch verziách, základnej i špeciálnej, to ale nevyzerá veľmi dobre. Ale aspoň podľa môjho názoru. Niečo je tam akosi, ako to anglicky hovoriaci ľudia radi hovoria, niečo je tam akosi off. Ale z finančného hľadiska to chápem, výrazný Noman Reedus jednoducho musí predať hru.

Aj keď boxart nie je veľmi kvalitný, hra samozrejme byť môže. A o tom sa presvedčíme na PlayStation 4, na ktorej Death Stranding vychádza 8. novembra 2019.

Ešte jeden detail. Na obaloch chýba logo "Only On PlayStation", čo jasne dokazuje, že sa hra objaví aj na iných platformách.

Štandardná edícia

Špeciálna edícia

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk