Dabingová herečka Ellie naznačuje dátum vydania The Last of Us: Part 2

Dabingová herečka Ellie naznačuje dátum vydania The Last of Us: Part 2

 

...prakticky potvrdzuje predchádzajúce informácie.

Dátum vydania The Last of Us: Part 2 je informácia, ktorú sa chcú dozvedieť zástupy fanúšikov konzoly Playstation 4 a štúdia Naughty Dog. Najprv sa hovorilo o jeseni tohto roka, no vzhľadom na vydanie inej Playstation 4 exkluzivity, Death Stranding v novembri, je viac ako nepravdepodobné, že hru uvidíme v tomto roku.

Asi teda môžeme skonštatovať, že rok 2020 bude tým pravým rokom. Lenže kedy?

Dabingová herečka Ashley Johnson, ktorá v hre vystupuje ako hlavná protagonistka Ellie možno niečo naznačila v rozhovore pre Youtube kanál Critical Role. Ak si pretočíte toto video približne na čas 1 hodina a 7 minút, tak na jasne položenú otázku: „Kedy sa dočkáme The Last of Us: Part 2?“ odpovedala „F...,“ keď ju moderátor prerušil.

Johnson následne na sociálnej sieti Instagram začala z tohto prerieknutia uťahovať, keď napísala, že už roky tvrdí, že dátum vydania bude 32. októbra, alebo 31. februára.

Toto naznačenie, prerieknutie, trollovanie alebo ako to už chcete nazvať však korešponduje s informáciami, ktorými disponuje redaktor Kotaku Jason Schreier. Podľa jeho informácií bol pôvodný plán vydať hru koncom tohto roka, no hra musela byť odložená na „začiatok roka 2020.“

Zdroj: Youtube/Twitter/Reddit/Instagram

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk