Resumé bývalého zamestnanca potvrdzuje: GTA 6 je vo vývoji

Resumé bývalého zamestnanca potvrdzuje: GTA 6 je vo vývoji

 

Nevieme však v akej fáze vývoja.

Okolo Rockstaru sa toho nahovorí vždy veľa. Len nedávno vydala spoločnosť Red Dead Redemption 2 a momentálne pracuje na tom, aby Red Dead Online nebol pay-to-win hrou (hahahahaha), no Rockstar má štúdiá po celom svete a obrovské množstvo zamestnancov a preto je ťažko odhadnúť na koľkých projektoch naraz pracujú. Nedávno sa špekulovalo o tom, že časť štúdia pracuje na pokračovaní kultovej hry Bully, no zdá sa, že to nie je jediný projekt.

Bývalý zamestnanec štúdia Rockstar India, ktoré spolupracovalo s Rockstar North na GTA V totiž vo svojom resumé na webe Artstation uvádza, že okrem DLC obsahu pre GTA V pracoval aj na GTA VI a to v období od Decembra 2017 do Apríla 2018. To znamená, že hra by mala byť vo vývoji už viac ako rok, čo síce neznamená, že by sme mali očakávať skoré vydanie, no každopádne je to nepriamym potvrdením, že na pokračovaní GTA VI sa pracuje.

Meno bývalého zamestnanca Rockstaru je Michael Bibin a samozrejme, hneď po nájdení jeho profilu na Artstation začal internet preverovať jeho kredibilitu a skutočne sa im ju podarilo potvrdiť, pretože Bibin bol nájdený ako člen Rockstar India tímu v konečných titulkoch hry Red Dead Redemption 2. Momentálne však Bibin pracuje pre štúdio Codemasters, ako dokazuje aj jeho LikedIn profil

Kedy sa podľa vás dočkáme nového dielu GTA?

Zdroj: ResetEra

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk