Destiny 2 dostane v novej sezóne kvantum nového obsahu

Destiny 2 dostane v novej sezóne kvantum nového obsahu

Začína sa sezóna Driftera.

Bungie sa po zrušení zmluvy s Activisionom musia reprezentovať sami a prvú možnosť majú prostredníctvom novej sezóny, ktorá je súčasťou Annual Passu a prinesie nový obsah pre jeho vlastníkov, ale aj pre všetkých hráčov hry.
Šiesta sezóna hry má názov Season of the Drifter a podľa názvu je zrejmé, že hlavnou postavou tejto sezóny bude Drifter, postava, ktorá má na starosti PvEvP mód Gambit. Teda je jasné, že dôraz v tejto sezóne bude práve na tento herný mód. Tak si poďme postupne rozobrať, čo hráčov čaká.

Nové prvky budú sprístupňované po dobu troch mesiacov, nakoľko táto sezóna vyvrcholí 6. mája, kedy sa začne Season of the Opulence. Hlavným prvkom bude nový mód Gambit Prime, spolu s novými mapami pre tento mód. Priamo naň bude naviazaný nový PvE mód pre štyroch hráčov, Reckoning. Oba tieto módy majú byť v synergii a bude zaujímavé sledovať, ako to bude fungovať. Okrem toho sa dočkáme návratu Thornu z Destiny 1 a k tomu pribudnú aj Invitations of the Nine. Misie, ktoré by mali po splnení garantovať exotický predmet.

Vlastníci Forsaken expanzie sa dočkajú navýšenia Power capu na 700 a všetci hráči sa dočkajú nových predmetov, exotických questov, a taktiež aj troch udalostí: The Revelry, Arc Week a Iron Banner. Pre prehľadnosť dopĺňame tabuľku.

Season of the Drifter sa začína 5. marca.

Zdroj: Bungie

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk