Ďalšie informácie naznačujú, že The Last of Us 2 a Death Stranding uvidíme ešte v tomto roku!

Ďalšie informácie naznačujú, že The Last of Us 2 a Death Stranding uvidíme ešte v tomto roku!

 

Čo hovoria špekulácie?

25. februára sa konalo podujatie Destination Playstation, ktoré je určené iba pre vydavateľov bez prítomnosti médií. Každoročne sa na takomto podujatí za zatvorenými dverami predstavujú hry a novinky od tohto výrobcu konzol a vždy sa vonku dostanú informácie, ktoré by sa vonku dostať nemali. A tento rok nie je výnimkou.

Ťahúňmi tohtoročnej Destination Playstation boli podľa ľudí, ktorí sa ho zúčastnili (samozrejme pod rúškom anonymity) dvojica hier The Last of Us: Part II a Death Stranding. U oboch hier sa teda predpokladá, že vyjdú v tomto roku. Naopak, samurajská hra od štúdia Sucker Punch, Ghost of Tsushima sa na podujatí vôbec neukázala a ani nespomínala a preto je pravdepodobné, že tejto sa skôr ako v roku 2020 nedočkáme.

Ak by však boli tieto informácie pravdivé, tak Sony zažije veľmi zaujímavý rok 2019. Už teraz vieme, že ich exkluzivita Dreams plánuje onedlho vstup do Early Access a že Days Gone od štúdia Bend uvidíme už v Apríli a prítomnosť tejto dvojice by určite potešila fanúšikov konzoly.

Otázkou však zostáva (za predpokladu, že sú tieto informácie pravdivé), kedy Sony plánuje oznámenie dátumu vydania a hlavne, kedy plánuje tieto hry vydať. Prvý polrok 2019 už má obsadený dvojicou hier a iba ťažko predpokladať, že sa pustí do jesenného boja s ťažkými kalibrami typu Call of Duty a podobne. Aj keď možné to je. Na druhej strane, hype okolo tých hier zabezpečí, že žiadnu dlhú marketingovú kampaň potrebovať nebudú.

Na nové informácie si však pravdepodobne nebude musieť počkať veľmi dlho. S istotou však vieme, že na E3 to nebude, nakoľko Sony už dávnejšie oznámila, že na E3 2019 sa nezúčastní.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk