Activision prezradil zopár detailov o novom Call of Duty

Activision prezradil zopár detailov o novom Call of Duty

 

Spolu so špekuláciami to ukazuje jedným smerom.

Aj keď do ohlásenia tohtoročného dielu Call of Duty ešte nejaký ten čas ostáva a zatiaľ nevieme ani názov a ani historické zasadenie hry, Activision nám počas rozhovoru s investormi poskytol zopár zaujímavých detailov, ktoré síce patria do kategórie všeobecné, no určite potešia niektorých fanúšikov série.

O hre totiž viac povedal prezident Activisionu, Rob Kostich: „Bude to skvelá hra. Bude mať novú kampaň, veľký a rozsiahly multiplayerový svet a samozrejme poskytne aj kooperatívne hranie.“

„Od prvého dňa bude zážitok z hry veľmi vzrušujúci. Vždy keď sme interne sledovali vývoj hry, vytvorila sa pozitívna nálada. Veľmi by som vám chcel povedať viac, ale bohužiaľ si budete musieť počkať. Myslím si však, že to čakanie bude stáť za to a nevieme sa dočkať, kedy hru predstavíme verejnosti.

CEO spoločnosti Bobby Kotick prezradil, že ešte nikdy interne nevidel také vzrušenie ohľadom novej Call of Duty hry: „Myslím si, že Rob (Kostich) trochu podhodnocuje to, aký entuziazmus okolo hry panuje. Toľko entuziazmu a vzrušenia si ešte nepamätám.“

Špekulácie naznačujú, že nové Call of Duty bude mať podnázov Modern Warfare 4 a séria sa teda vráti k legendárnej značke. Otázne je, či po dvoch nie celkom pozitívnych dieloch má Infinity Ward na to, aby si opäť získali priazeň fanúšikov.

Zdroj: Wccftech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk