9 Playstation 4 hier za skvelú cenu! To je Humble Indie Playstation 2019 Bundle

9 Playstation 4 hier za skvelú cenu! To je Humble Indie Playstation 2019 Bundle

 

Bohužiaľ však s jedným háčikom.

Rôzni indie vývojári v spolupráci so spoločnosťou Sony oznámili spustenie Indie Playstation 2019 Bundle, ktorý obsahuje skvelé hry za nízku cenu a zároveň pomáhajú dobrej veci (v tomto prípade ide o charity Game Changer, Save the Children a Rett Syndrome). Ponuka hier je skutočne lákavá, ale tento bundle má jeden nepríjemný háčik.

Tieto hry totiž nepodporujú Playstation účty z Európskych regiónov, iba z regiónov Severnej a Južnej Ameriky. Konkrétne sú podporované tieto krajiny: USA, Kanada, Mexiko, Brazília, Chile, Argentína, Peru, Kolumbia, Panama, Kostarika, Ekvádor, Guatemala, Salvádor, Paraguaj, Honduras, Bolívia, Uruguaj a Nikaragua. To znamená, že Bundle kupujte len v prípade, že váš PSN účet je vytvorený v jednom z týchto regiónov. Nakoľko mnoho z vás takéto účty má, tak prejdime k tomu, čo tento Bundle ponúka.

  • Za 0,88€ dostanete trojicu hier: Legendárnu adventúru Grim Fandango Remastered, skvelú RPG The Bard’s Tale a Inner Space.
  • Ak si priplatíte 8,66€ dostanete navyše Layers of Fear, Wasteland 2: Director's Cut - Standard Edition, The Talos Principle a Broken Age.
  • A ak sa rozhodnete zaplatiť takmer 15€ tak vám Humble Bundle dá ešte aj Killing Floor 2 a Shadow Warrior 2.
  • K tomu dostanete navyše aj soundtracky k hrám Grim Fandango Remastered, InnerSpace, Layers of Fear a Broken Age.

Predaj tohto balíčka bude trvať ešte 13 dní.

Zdroj: HumbleBundle

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk