Count Dooku bol pridaný do Battlefront II

Count Dooku bol pridaný do Battlefront II

 

Zajtra navyše pribudnú nové mapy.

Tak ako štúdio DICE sľúbilo, fanúšikovia Star Wars: Battlefront II, ktorí ostali hre verní aj napriek problematickému vydaniu, sa dnes konečne dočkajú novej hrdinskej postavy. Tou je Count Dooku, známi z druhého a tretie dielu filmovej série.

Jeho silnou stránkou je súboj s inou postavou, ktorá používa svetelný meč a navyše má v rukáve aj schopnosť nazvanú Expose Weakness, ktorá spomalí zacieleného nepriateľa a umožní Dookuovi udeliť bonusové poškodenie. Navyše, pri úspešnom zabití cieľa sa táto schopnosť okamžite sprístupní na ďalšie použite. Ďalšia schopnosť, Duelist, umožní zvýšiť rýchlosť a poškodenie pri útokoch svetelným mečom. Poslednou schopnosťou je Lightning Stun, ktorý omráči nepriateľov v tesnej blízkosti postavy.

Ak si chcete túto postavu odomknúť, budete potrebovať 35000 kreditov.

Okrem neho budú súčasťou aktualizácie aj nové mapy. Tie sú umiestnené na planéte Geonosis a budú hrateľné pre módy Blast a Heroes vs. Villains. Tie budú hrateľné každú chvíľu. 

Vývojári taktiež potvrdili, že nový herný mód a taktiež aj postava Anakina Skywalkera sú vo vývoji a vydané budú v priebehu mesiaca február.

Zdroj: reddit.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk