Assassin’s Creed Odyssey dostane v januári nové questy a kopu vylepšení

Assassin’s Creed Odyssey dostane v januári nové questy a kopu vylepšení

 

Autori naďalej výdatne podporujú hru.

Ubisoft nám prostredníctvom Assassin’s Creed Odyssey ukazuje, ako si predstavuje live service hru, ak tá hra nie je zameraná na multiplayer. Robí to prostredníctvom nových questov a in-game podujatí, ktoré motivujú hráčov, aby sa k hre vrátili a január nebude iný.

Assassin’s Creed Odyssey dostane v tomto mesiaci druhú epizódu prvého DLC balíčka Legacy of the First Blade s názvom Shadow Heritage. K balíčku majú prístup iba hráči ktorí si kúpili Season Pass.

Všetci, aj tí čo si nezakúpili Season Pass, dostanú nové questy zo série The Lost Tales of Greece, konkrétne to budú questy The Daughters of Lalaia a A Poet’s Legacy. Oba questy budú dostupné po dokončení piatej kapitoly príbehu a prvý z nich vyžaduje minimálne level 13 a druhý minimálne level 34. Hráči sa taktiež dočkajú nového epického nepriateľa v podobe Kyklopa Argesa.

Ďalšími prídavkami sú predmety na vizuálnu úpravu vašich hlavných hrdinov a taktiež aj vylepšenia niektorých systémov hry. Žoldnieri dostanú nové stupne a do hry bude pridaný nový vendor v podobe Hephaistos’s Workshop.

Posledným vylepšením je možnosť úpravy škálovania levelu nepriateľov. Ak si chcete sťažiť putovanie, môžete si škálovanie levelu zapnúť na možnosť Heavy, čo znamená, že všetci nepriatelia budú vždy na rovnakom leveli ako ste vy. Ak zvolíte možnosť Normal, všetko ostane po starom. Ak zvolíte možnosť Light, level nepriateľov sa upraví tak, aby bol vždy dva levely pod vami a Very Light možnosť zníži level nepriateľov o štyri levely.

Zdroj: wccftech.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk