Call of Duty 2019 (asi) bude mať kampaň pre jedného hráča

Call of Duty 2019 (asi) bude mať kampaň pre jedného hráča

 

Ak teda máme veriť informáciám z náboru zamestnancov.

Rok 2019 sa nedávno začal a tým pádom sa začína špekulovať o novom diely série Call of Duty, ktorý sa na nás určite chystá niekedy v októbri alebo novembri. Tohtoročný diel má na starosti štúdio Infinity Ward, stojace za Modern Warfare, Ghost a Infinite Warfare. Pred niekoľkými dňami sa objavili špekulácie, že chystajú druhý diel Ghost, no tie boli veľmi rýchlo vyvrátené a momentálne to vyzerá skôr na to, že sa vráti podséria Modern Warfare.

Objavujú sa však aj iné špekulácie. Napríklad na stránke náboru zamestnancov do štúdia sa objavila ponuka na pozíciu „Senior Rendering Engineer“ pre neoznámenú AAA hru, čo je s najväčšou pravdepodobnosťou práve nový Call of Duty. Zaujímavé na nej je to, že sa od nového zamestnanca očakáva že bude „viesť víziu o tom, čo môžu dosiahnuť next-gen konzoly“.

Ďalšou voľnou pozíciou je „Associate game designer“, od ktorého sa vyžaduje znalosť multiplayerového ale aj singelplayerového herného dizajnu. Žeby sme sa v novom Call of Duty dočkali návratu kampane pre jedného hráča? Poslednou zaujímavou pozíciou je „Senior Gameplay Animator,“ ktorého úlohou je nastaviť novú latku pre animácie pri pohľade z tretej osoby.

Call of Duty hry sú tradične z pohľadu prvej osoby, no v Call of Duty: WWII bolo menu spracované do formy Headquarters, kde hráč fungoval s pohľadom tretej osoby. Takže je pokojne možné, že nové Call of Duty bude mať podobnú možnosť. Pretože asi ťažko si predstaviť, že by autori zmenili kompletný štýl hry presunutím kamery za postavu hráča.

Veríme, že nových informácií sa dočkáme už čoskoro, keď sa začne marketingová mašinéria Activisionu.

Zdroj: dextero.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk