Prídu Death Stranding, Ghost of Tsushima a The Last of Us: Part II už v roku 2019?

Prídu Death Stranding, Ghost of Tsushima a The Last of Us: Part II už v roku 2019?

 

Ak sa máme riadiť podľa videa od Sony, tak áno.

Mnoho fanúšikov konzoly PlayStation zaujíma, kedy sa dočkajú už ohlásených exkluzivít na svoju platformu. Neoficiálne informácie sa rôznia. Niektoré tvrdia, že The Last of Us: Part II príde až v roku 2020, iné zase tipujú všetky už ohlásené na rok 2019, no Sony svojím mlčaním situácii nepomáha.

Pred niekoľkými dňami však spoločnosť vydala trailer nazvaný Coming Attractions. V ňom sú zobrazené tie najočakávanejšie hry na konzolu PlayStation 4 v roku 2019. Multiplatformové aj exkluzívne. Zaujímavosťou však je, že všetky hry, ktoré sú v tomto videu zobrazené, majú naplánovaný rok vydania na 2019 a vo videu sú ukázané aj malé kúsky z očakávaných exkluzivít, konkrétne sa tam nachádzajú hry Days Gone, Ghost of Tsushima, The Last of Us: Part II, Death Stranding a Dreams.

Nejde síce o oficiálne potvrdenie a je pokojne možné, že tvorcovia videí brali hry, ktoré sa chystajú na PlayStation 4 vo všeobecnosti a teda aj v roku 2020, no prítomnosť týchto hier popri iných hrách s rokom vydania 2019 dáva určite trochu nádeje, že ich možno uvidíme počas nasledujúcich 12 mesiacov.

Zdroj: youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk