Bude Call of Duty v roku 2019 Ghosts 2?

Bude Call of Duty v roku 2019 Ghosts 2?

 

Alebo sa dočkáme reinkarnácie Modern Warfare?

Ako to už tradične v Call of Duty sérii býva, na prelome rokov už starý diel prakticky nikoho nezaujíma (myslené ako vtip) a všetky oči smerujú ku štúdiu, ktoré chystá nový diel, čo v tomto prípade znamená štúdio Infinity Ward. To nemalo pri posledných dvoch pokusoch až tak dobré výsledky. Ghost je všeobecne považovaný za jeden z najslabších dielov v histórii série a Infinite Warfare zas nenaplnil predajné očakávania Activisionu.

Otázkou teda zostáva, kam ďalej. Komunitná manažérka štúdia začala v poslednom období na Twitter uverejňovať zvláštne príspevky

Z nich si mnoho fanúšikov série zobralo to, že Call of Duty sa najbližšie pozrie do Ghost „sveta“ Call of Duty a to druhým dielom tejto podsérie.

Tieto špekulácie však veľmi rýchlo vyvrátil redaktor Kotaku Jason Schreier, ktorý na fórach ResetEra napísal jednoduchú správu: „Nie je to Ghosts 2.“ Nič viac. Neprezradil ako sa teda nový diel Call of Duty bude volať. Ak Schreier vie s istotou povedať, že to nebude Ghosts, tak pravdepodobne vie, čo sa chystá, no zatiaľ to neprezradil.

Tým pádom sa začalo špekulovať, že tak ako som predpovedal v článku šialených predpovedí, sa Call of Duty séria vráti do sveta Modern Warfare. Dáva to zmysel aj z hľadiska známej značky a aj kvôli tomu, že Infinity Ward potrebuje po dvoch problémových dieloch vytvoriť populárny hit, pretože inač sa štúdio môže dostať do problémov.

Zdroj: charlieintel.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk