Battlefront II dostane „Titan“ herný mód, ktorý poznáme z Battlefield 2142

Battlefront II dostane „Titan“ herný mód, ktorý poznáme z Battlefield 2142

Oficiálne síce potvrdený nie je, no všetky informácie hovoria jasnou rečou.

Ak si pamätáte na E3 2018, na EA konferencii sa producent Star Wars Battlefront II Dennis Brännvall rozpovedal o tom, čo môžu hráči tejto hry očakávať v budúcnosti. Spomenul Obi-Wana a Generala Grievousa a taktiež aj planétu Geonosis, ktorých sa už hráči dočkali. Taktiež však spomenul, že v budúcnosti sa hráči dočkajú aj módu, ktorý v sebe obsahuje „Capital Ships.“

Pred niekoľkými dňami boli v súboroch Battlefrontu nájdené zmienky o hernom móde, ktorý sa volá Titan. Ak ste fanúšikmi série Battlefield, tak viete, že Titan je mód z Battlefield 2142, ktorý v sebe zahŕňal obsadzovanie kontrolných stanovíšť a následný útok na nepriateľské plavidlo. Tento mód následne prišiel aj do Battlefield 4 pod názvom Carrier Assault.

Vyzerá to teda tak, že presne tento mód, alebo nejaký jeho variant príde do Battlefrontu II. Zatiaľ však existencia tohto módu nie je potvrdená, no v roadmape chystaného obsahu, ktorý vývojári zverejnili to vyzerá tak, že sa ho možno dočkáme už vo februári spolu s postavou Anakina Skywalkera.

Zdroj: wccftech.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk