Fanúšik požiadal v Spider-Manovi priateľku o ruku. Tá sa s ním rozišla pred vydaním hry

Fanúšik požiadal v Spider-Manovi priateľku o ruku. Tá sa s ním rozišla pred vydaním hry

Pochybujeme, že Tyler to chcel takto.

Spider-Man je úspešne vonku a mnohí si všimli, že v New Yorku na budove divadla je fráza „Maddie, vezmeš si ma?“. Preto sa začalo „vyšetrovanie“, prečo je tam tento nápis a zistilo sa, že za ním stojí celkom smutný príbeh.

V máji 2018 kontaktoval vývojárov prostredníctvom Twitteru  fanúšik hry Tyler so žiadosťou, či by nemohol požiadať svoju priateľku o ruku prostredníctvom hry Spider-Man. Tí súhlasili a spýtali sa ho, čo má na tom nápise byť. A tak vznikol nápis, v ktorom Tyler žiada Maddie o ruku.

Jediný háčik je však v tom, že hra vyšla trochu neskoro. Teda pre Tylera. Ten totiž prezradil, že s priateľkou sa rozišili niekoľko týždňov pred vydaním hry. Podľa jeho slov ho „opustila kvôli bratovi“. Tyler pre Kotaku povedal: „Táto myšlienka vznikla z toho, že Maddie chcela mať zásnuby na veľkom mieste. Ja som túto myšlienku zobral a pripravil ju po svojom.“ Tyler sa taktiež poďakoval vývojárom za to, aký milí k nemu boli počas celého procesu tvorby.

Čo teda s nápisom teraz? Tyler povedal, že v spolupráci so štúdiom Insomniac chce tento nápis zmeniť na meno jeho babky, ktorá zomrela na rakovinu, no zároveň ho priviedla k Spider-Man komiksom.

Ako skonštatoval, momentálne ide o najsmutnejší Easter Egg vo videohernej histórii. A my súhlasíme. 

Zdroj: kotaku.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk