Destiny 2: Forsaken PS4 verzia s exkluzívnou zbraňou a obsahom

Destiny 2: Forsaken PS4 verzia s exkluzívnou zbraňou a obsahom

Jedna zbraň, jeden strike a výbava pre každú hernú triedu.

Ako si už hráči Destiny zvykli, s novou veľkou expanziou prichádza aj exkluzívny obsah pre Playstation 4 verziu hry, takže PC a Xbox hráčom ostali oči pre plač. Opäť to vyzerá na ročnú exkluzivitu tohto obsahu a po tejto dobe už Destiny 2 nebude (asi) relevantné, takže už nebude nikoho zaujímať, že tento obsah si užijú všetci. Tak si poďme rozobrať, čo dostanú PS4 hráči.

Prvým kúskom je exotická Trace Rifle Wavesplitter. Tá má tri stupne sily, ktoré oscilujú podľa toho, ako dlho držíte spúšť.

Druhým kúskom je exkluzívny strike nazvany Broodhold. Hlavnou nepriateľskou frakciou sú Hive a je umiestnený v novom prostredí Tangled Shore. Exkluzívne zábery z tohto Striku nahral Youtube kanál Playstationu. V ňom taktiež uvidíte v akcii aj Wavesplitter.

Ďalším exkluzívnym obsahom je set výbavy pre každú z herných tried. Hunteri dostanú Red Moon Phantom, Titani Mimetic Savior a Warloci Thorium Holt. Všetci PS4 taktež budú mať šancu získať exkluzívnu loď Great Beyond.

To, že sa Destiny preklápa do druhého roku fungovania však znamená, že PC a Xbox hráči sa dočkajú exkluzívnych predmetov z pôvodnej hry Destiny 2. V tomto prípade to znamená exotickú snajperku Borealis, dva Striky: Lake of Shadows a Insight Terminus, multiplayerovú mapu Retribution, exkluzívnu výbavu pre každú hernú triedu a loď City Apex.

Zdroj: bungie.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk