PlayStation Plus hry na júl obsahujú Absolver, Heavy Rain a ďalšie

PlayStation Plus hry na júl obsahujú Absolver, Heavy Rain a ďalšie

 

Na svoje si prídu milovníci príbehových hier aj multiplayeru.

Blíži sa koniec mesiaca a s ním sa ako vždy dozvedáme aj zoznam hier, ktoré dostanú predplatitelia PlayStation Plus budúci mesiac.

Prvou hrou v ponuke je Absolver pre PlayStation 4, jedinečná bojová online multiplayerovka spájajúca hru jedného hráča, kooperáciu aj súboje hráčov v otvorenom svete. Hra určite nie je pre každého, no zaujímavými mechanikami si získala množstvo fanúšikov a bola nominovaná na niekoľko ocenení.

Druhou hrou pre PS4 je Heavy Rain, prvý veľký hit štúdia Quantic Dream, autorov nedávno vydaného Detroit: Become Human. Zahrnutie Heavy Rainu do ponuky je od Sony čudný krok, keďže mnoho ľudí ho dostalo k predobjednávke Detroitu. Tak či onak, pre fanúšikov žánru ide o skvelý prírastok do zbierky.

Pre PlayStation 3 bude ponuka obsahovať remaster 3D plošinovky Rayman 3 HD a pixel-artový Extreme Exorcism.

Pre PS Vitu ďalej dostanú predplatitelia hru Space Overlords, ale aj jeden z najlepších vizuálnych románov na platforme, Zero Escape: Zero Time Dilemma.

Všetky hry budú dostupné od 3. júla, dokedy je ešte možné stiahnuť si júnové hry, medzi ktorými je napríklad ťahová stratégia XCOM 2. Okrem toho majú do 11. júla predplatitelia stále možnosť stiahnuť si Call of Duty: Black Ops III v rámci špeciálnej ponuky z E3 konferencie Sony.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk