Čím môže PlayStation prekvapiť na E3?

Čím môže PlayStation prekvapiť na E3?

 

Veľa hráčov očakáva okrem štvorice sľúbených hier aj ohlásenie viacerých pokračovaní a nových titulov. Je to ale reálne? Čo môžeme na PlayStation konferencii očakávať? 

S príchodom júna nám na dvere čoraz silnejšie klope najväčšia herná konferencia E3. Ako nám už Sony prezradilo, pod modrými farbami PlayStation nám budú bližšie ukázané hlavne hry Ghost of Tsushima, Death Stranding, Marvel's Spider-Man a The Last of Us: Part II. Bezpochyby veľmi silná štvorica hier, o ktorých sa však posledné dva roky intenzívne debatovalo na inernete. Práve kvôli tomu by bol na tohtoročnej E3 vítaný svieži vánok v podobe nečakaného ohlásenia nových hier.

V posledných dňoch sa na internete veľmi opatrne šepká o Bloodborne 2. Vydavateľstvo FromSoftware si však do svojho zakúlisia nerado púšťa médiá a preto sa zatiaľ k potenciálnemu pokračovaniu hry z roku 2015 nebudeme vyjadrovať. Berieme ale do úvahy vyjadrenie webu Polygon, podľa ktorého by mohlo byť ohlásenie nového Bloodborne jedným z prekvapení na E3. 

Narozdiel od FromSoftware sa vydavateľstvá Santa Monica a Guerrilla Games veľmi radi podelia s informáciami o svojich zamestnancoch. Vďaka tomu vieme, že obe štúdiá v posledných mesiacoch intenzívne naberajú skúsených vývojárov do svojich radov. Na ohlásenie úplne nového God of War je priskoro a preto, ak sa na tohtoročnej E3 opäť stretneme s Kratosom a Atreom, pôjde zrejme "iba" o DLC k hre. Všetku nádej preto vkladáme do Guerrilla Games. Klebety o novom Horizon už nie sú zďaleka žiadnou novinkou a podľa mnohých je ohlásenie pokračovania len otázkou času. V zástupe ostatných hier by nám na E3 stačilo vidieť krátky teaser s Aloy v hlavnej úlohe.

PlayStation má veľmi rado prekvapenia na E3 a preto sa nebojíme očakávať o trochu viac, než nám bolo sľúbené. O tom, či sú naše očakávania na mieste, sa presvedčíme už o niekoľko dní. 

Zdroj: www.playstationlifestyle.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk