Call of Duty: Black Ops IIII predstavené: Battle Royale, PC verzia len na Battle.net a návrat zombíkov

Call of Duty: Black Ops IIII predstavené: Battle Royale, PC verzia len na Battle.net a návrat zombíkov

 

Call of Duty prvýkrát bez singleplayerovej kampane.

Activision dnes prvýkrát priniesol hŕbu informácií ohľadom najnovšieho dielu Call of Duty, ktoré potvrdzujú predchádzajúce zvesti napríklad o PC verzii ako exkluzivite pre blizarďácky Battle.net. Na PC nebude chýbať odomknutý framerate, 4k rozlíšenie, podpora HDR a podpora ultra-širokých monitorov. Okrem infa tu máme aj prvé trailery, ktoré prezentujú presne to, čo majú fanúšici na tejto sérii tak radi.

Call of Duty: Black Ops IIII vyjde 12. októbra na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Call of Duty: Black Ops IIII - filmový trailer

Multiplayer bude v hre založený na troch módoch hrania, t.j. Multiplayer, Zombies a Blackout, a podľa slov tvorcov má ísť o najhlbší a najtaktickejší multiplayerový zážitok v histórii série.

Multiplayer


Táto zložka bude zaradená medzi Black Ops II a Black Ops III a má byť zároveň prequelom k Špecialistom a ich príbehovému pozadiu. Multiplayer má byť prepracovaný tak, aby ponúkol viac voľnosti a výber z rôznych možností. Oceňovať sa tu bude kreativita a schopnosť sa adaptovať na zmeny súvisiace s rôznymi štýlmi hrania vašich oponentov.

Špecialisti - Ich unikátne zbrane, výzbroj a schopnosti umožnia vybudovať novú úroveň stratégie, následkom čoho môže celý tím pracovať taktickejšie.

Tímová spolupráca - Taktickosť a spolupráca tímu bude v Multiplayeri znamenať viac než úspech jednotlivcov. Kombinovaním talentov a schopností každého hráča v tíme sa zvyšuje šanca tímu na výhru.

Pohyb hráčov a tempo hrania - Boj bude síce taktickejší, no stále rovnako explozívny a plynulý. Celkovo pôjde o prísne "pozemný" systém bez behania po stenách a thrust-jumpov. Hra ponúkne nový systém zdravia, ktorý nám umožní manuálne si zvoliť regeneráciu životov založenú na cooldownoch.

To najdôležitejšie v Multiplayeri budú predstavovať Špecialisti

Zombies


Zombícka zložka má byť najrozsiahlejšia v sérii.

Nový príbeh a postavy - Bude to začiatok nového príbehu s novými postavami. Zúčastníme sa ako plavby na legendárnej lodi Titanic, tak i neľútostných bojov v Koloseu v starovekom Ríme. Mapa nazvaná Blood of the Dead bude obsahovať postavy z predchádzajúcich príbehov Zombie módu.

Väčšie možnosti pri customizácii - Mnoho nových možností, široké ponuky rôznych sortimentov a omnoho viac osobnejší Zombies mód.

Za všetkým zlom stoja podľa Call of Duty: Black Ops IIII zombíci

Blackout


Blackout je názov úplne prvého battle royal módu v sérii vôbec s tou najväčšou mapu v histórii série.

Hrateľné postavy - Dostupné budú postavy z predchádzajúcich hier Black Ops, ktoré si to rozdajú so zombíkmi na mape inšpirovanými takými legendárnymi mapami ako Nuketown alebo Firing Range.

Klasické zbrane a vozidlá - V tmto móde budú prítomné zbrane z predchádzajúcich hier série a brázdiť šoférujúc vozidlá budeme môcť pevnú zem, vodu i vzduch.

Black Ops IIII si nemohlo nechať ujsť momentálny záujem o žáner battle royale

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk