Season Pass hry Far Cry 5 bude obsahovať Far Cry 3 Classic Edition pre PS4, Xbox One

Season Pass hry Far Cry 5 bude obsahovať Far Cry 3 Classic Edition pre PS4, Xbox One

 

Obsah season passu k Far Cry 5 je už známy. Autori si však pre majiteľov konzol PS4 a Xbox One pripravili zaujímavý bonus. 

Ubisoft svoj Season pass ponúka hráčom ako súčasť gold edície alebo ho je možné zakúpiť samostatne. Ten, kto bude jeho vlastníkom, získa singleplayerovú časť hry Far Cry 3 Classic Edition. Týka sa to majiteľov konzol PS4 a Xbox One, pretože PC hráči dostanú plnú verziu Far Cry 3. 

Far Cry 3 Classic Edition neprináša nič nové. Poputujeme na nádherný ostrov Rook Island s partiou priateľov, ale ako býva dobrým zvykom niečo sa pekne pokašle. V snahe nájsť a zachrániť kamošov vezmeme do rúk rôzne zbrane, stretneme psychopatického záporáka Vaasa a spravíme si nechcený výlet po celom ostrove. Určite sa pekne zapotíme a zároveň zabavíme. 

Pre majiteľov Season passu bude Far Cry 5 prístupný 4 týždne pred jeho vydaním a ako samostatný produkt príde v lete na PS4 a Xbox One. Tu je prehľad toho, čoho sa v Season passe, okrem Far Cry 3, dočkáme: 

  • Hours of Darkness: Pocestujeme si v čase do Vietnamu, kde budeme bojovať proti vojakom Viet Congu. 
  • Dead Living Zombies: Budeme musieť čeliť hordám zombíkov v rôznych scenároch.
  • Lost on Mars: Opustíme Zem a vydáme sa na planétu Mars 

Ide skutočne o pestrú paletu režimov, ktoré Ubisoft ponúka hráčom. Jednoznačne sa je na čo tešiť, najmä Far Cry 3 určite poteší. 

Kto ešte nepozná HW požiadavky na Far Cry 5: 

 

Naša receznzia hry Far Cry 3: 

 

Zdroj: www.vg247.com 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk