Monster Hunter: World ukazuje nádherné prostredie Coral Highlands

Monster Hunter: World ukazuje nádherné prostredie Coral Highlands

 

Titul Monster Hunter: World vychádza o niekoľko dní. Poďme sa spoločne pozrieť na predstavenie jedného z ekosystémov, ktorý v tejto hre nájdeme. 

Coral Highlands pôsobí impozantne hneď pri prvom pohľade. Ide o miesto, ktoré najviac pripomína oceán, pretože napodobňuje príliv a odliv. Vajcia z koralov prúdia v toku a tak sa rozširujú do sveta, ktorého sa stávajú súčasťou. To by bola krátka charakteristika tohto záhadného miesta. Keďže sa z nás v tejto hre stane lovec monštier, určite nebude na škodu ak si predstavíme obyvateľov tejto koralovej vysočiny. 

Prvé monštrum pred ktorým budeme mať určite rešpekt nesie zaujímavé meno. Tzitzi-Ya-Ku pripomína veľkého teropódneho dinosaura s dvojicou vejárov na hlave. Tie nemá len na okrasu, ale využíva ich na akýsi pulzný útok, ktorý nepriateľa pošle k zemi. Paolumu svojím výzorom pripomína huňatého plyšáka, že ide o smrtonosnú beštiu istotne každému došlo. Pri útoku nafúkne svoj zvláštny vzduchový vak a využíva aj extrémne silný chvost. Zvláštnosťou tohto monštra je, že požiera vajcia iných kreatúr, ktoré sa nachádzajú na koraloch. Legianu možno prirovnať k drakovi, ktorého krídla pripomínajú motýľa. Pri útoku využíva chlad, ktorý vychádza z jej tela a tak nepriateľom znemožňuje útek z bojiska. 

Celý tento ekosystém vyzerá fantasticky. Skutočne budete mať pocit, že sa nachádzate na nejakom koralovom útese, ktorý prekypuje životom a žiari nádhernými farbami. Samozrejme ide o nebezpečné miesto a budete sa musieť poriadne obracať aby ste neumreli za prvým rohom. Hra vychádza 26. januára 2018 na konzoly PS4 a Xbox One. PC verzia je naplánovaná o niečo neskôr a to niekedy na jeseň 2018. 

   

 

 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk