Cena za PlayStation Plus po lete stúpne

Cena za PlayStation Plus po lete stúpne

 

Ak váhate, či si kúpiť PlayStation Plus, alebo vám čoskoro skončí predplatné, radšej si dajte pozor. Po lete a túto službu zaplatíte o niečo viac.

Sony dnes ohlásilo, že cena za predplatné PlayStation Plus stúpne od 31. augusta globálne o približne 25%. Pre Európu a ostatné regióny označované ako PAL to znamená, že za ročné predplatné si namiesto 49,99€ zaplatíme 59,99€, za štvrťročné predplatné stúpne z 19,99€ na 24,99€ a ak si budete chcieť PS Plus kúpiť iba na jeden mesiac, zaplatíte 7,99€ namiesto súčasných 6,99€. Predplatné sa dá do konca augusta kúpiť za nižšie ceny a tak ak viete, že budete PS+ potrebovvať, môžete ešte pár € ušetriť.

Podobné zvýšenie cien nastalo minulý rok v USA a Kanade a ani vtedy, ani teraz Sony nepovedalo, prečo ceny takto zvyšuje. Mnohých hráčov to tak môže odradiť od kúpy PS Plus, alebo im online hranie aspoň o niečo viac znepríjemní. Cena za konkurenčný Xbox Live Gold je u nás za ročné predplatné rovnaká ako zvýšená cena PS Plus, čiže 59,99€. Ostnaté 2 ponuky sú ale na úrovni terajších nižších Plus cien, teda 19,99€ za 3 mesiace a 6,99€ za 1 mesiac prémiovej online služby.

 

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk