Bethesda ohlasuje Season Pass pre Wolfenstein 2: The New Colossus niekoľko mesiacov pred vydaním hry

Bethesda ohlasuje Season Pass pre Wolfenstein 2: The New Colossus niekoľko mesiacov pred vydaním hry

 

Pre kompletný zážitok si priplatíte ďalších 25 dolárov.

Vzhľadom na to, že druhý Wolfík vychádza až začiatkom októbra, si Bethesda povedala, že fanúšikom spríjemní čakanie ohlásením dodatočného obsahu s názvom The Freedom Chronicles, ktorý prinesie hneď tri DLC. Tie môžete dostať buď osobitne za 25 dolárov, alebo priamo s hrou, no len ak si zadovážite Wolfenstein 2: The New Colossus - Digital Deluxe Edition za približne 80 eur.

The Freedom Chronicles prinesie:

  • The Adventures of Gunslinger Joe - V koži profesionálneho futbalistu Joseph Stalliona sa budeme prebíjať hordami od Chicaga až po vesmír.
  • The Diaries of Agent Silent Death - Ako Jessica Valiantová sa infiltrujeme do tajných nacistických bunkrov v Kalifornii a objavíme detaily Operácie San Andreas.
  • The Amazing Deeds of Captain Wilkins - Ako kapitán Gerald Wilkins pôjdeme do nacistami okupovanej Aljašky, aby sme zastavili Operáciu Black Sun.

Trojici DLC bude predchádzať štvrté dlc Episode Zero, ktoré predstaví všetkých spomínaných hrdinov bojujúcich proti nacistom využívajúc svoje špeciálne schopnosti a jedinečnosti. To bude rovnako tak súčasťou Season Passu, no získať ho budete môcť aj zadarmo, ak si predobjednáte The New Colossus, pričom nezáleží na edícii.

Zdroj: Bethesda

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk