Konečne poznáme februárovú ponuku Playstation Plus

Konečne poznáme februárovú ponuku Playstation Plus

 

Usmievavý Sackboy nás tento mesiac rozveselí počas sychravých večerov.

Znova nastal ten čas, kedy sa dozvedáme mená hier, ktoré dostanú predplatitelia Playstation Plus. Vo februári si na ne počkáme dlhšie ako zvyčajne, keďže prvý utorok pripadol tento mesiac na siedmeho. To, či sa čakanie vyplatí, zhodnoťte sami.

Prvou hrou na zozname je kreatívne ladená Little Big Planet 3 (PS4) so štrikovaným Sackboyom v hlavnej úlohe. Okrem tvorenia a zdieľania levelov ponúka tretí diel aj kooperatívnu kampaň až pre štyroch hráčov, čo by sa dnes už dalo nazvať raritou.

Not A Hero (PS4), od tvorcov vynikajúcej série Olli Olli, je oproti predchádzajúcej hre úplným opakom. V nej budeme pomáhať BunnyLordovi získať post starostu. Ako to už býva, v politike sa to nezaobíde bez istej dávky násilia.

Milovníkov lokálneho multiplayeru poteší tento mesiac aj Starwhal (PS4, PS3), keďže ide o unikátnu bojovú hru až pre štyroch hráčov.

Anna: Extended Edition (PS3) je psychologická hororová hra, ktorá sa odohráva na opustenom mlyne v Taliansku, kde hlavný hrdina odhalí svoju temnú minulosť.

Ak máte chuť na trochu retra, tak práve pre Vás je nezávislá hra Ninja Senki DX (PS4, PS Vita) o nindžovej ceste za pomstou.

Poslednou februárovou hrou je TorqueL, ktorý to, čo mu chýba na poli grafiky, nahrádza jedinečnými mechanikami.

Do 7. februára, kedy sa februárové hry sprístupnia, máte ešte čas na stiahnutie januárových, medzi ktorými je napríklad This War of Mine alebo Titan Souls.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk