Januárové Playstation Plus hry sú už známe

Januárové Playstation Plus hry sú už známe

 

Medzi hlavné lákadlá patrí This War of Mine a Day of the Tentacle.

Ako každý mesiac sa dočkáme dvoch hier pre PS4, PS3 aj PS Vitu, z ktorých niektoré sú aj na viacero platforiem.

Všetky hry dostupné od 3. januára:

Prvou hrou pre PS4 (a PS Vitu) je Day of the Tentacle Remastered. Ide o klasickú adventúru od LucasArts v novom kabáte, v ktorej musíte zastaviť zmutované chápadlo, ktoré chce ovládnuť svet pomocou mierne nespoľahlivého stroja času.

S trocha iného súdka je hra This War of Mine: The Little Ones, v ktorej máte za úlohu udržať pri živote skupinku civilistov počas vojenského konfliktu.

Na PS3 sa dočkáme pretekárskej bojovej hry Blazerush, ktorá sa nápadne podobá na klasiku Rock n' Roll Racing (čo jej vôbec nemáme za zlé).

The Swindle, ktorý si zahráme na všetkých platformách je steampunková plošinovka o vykrádaní s náhodne generovanými levelmi.

Azkend 2, dostupný na PS4 a PS Vitu, je pôvodne mobilná hra, v ktorej spájate rovnaké symboly na šesťuholníkovom hracom pláne.

Hra Titan Souls by sa dala popísať asi ako kombinácia Dark Souls a Shadow of the Collosus v 2D. Ak Vám nevadí jednoduchá grafika, tak určite stojí za vyskúšanie.

Pred sprístupnením nových titulov máte ešte niekoľko dní na stiahnutie decembrových hier, medzi ktorými sú napr. Invisible, Inc.Stories: The Path of Destinies.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk